Další doplňky pro údržbu bazénu

Kromě různé chemie, tablet, čističů, vysavačů, folií, či plachet, jsou i další prostředky, které umožňují kvalitní péči a údržbu o váš milovaný bazén.

 

Můžete mezi ně zařadit:

 

  • síťky
  • kartáče
  • teleskopické tyče
  • teploměry
  • testery
  • plováky
  • a mnohé další

 

Síťky a kartáče vám bez pochyb umožní praktické ruční čištění vody i stěn bazénu. Síťky vám pomůžou vysbírat všechny nečistoty, které se na vodě právě nacházejí. Díky kartáčům se můžete pustit do údržby stěn.

Teleskopické tyče se stanou vaší další nebo lépe řečeno delší rukou, která by jinak nedosáhla tam, kam potřebujete a museli byste chodit z jednoho místa na druhé, abyste veškeré nečistoty odstranili.

Bazénové teploměry jsou v každém případě voděodolné a jejich funkcí je měření teploty vody, ale také slouží, jako ukazatel znečištění.

Testery se dělí na kapkové, elektronické nebo proužkové. Díky nim můžete pravidelně kontrolovat kvalitu napuštěné vody a její pH.

Plováky vám poslouží, jako praktické dávkovače, například tablet, které se postupně ve vodě rozpouštějí. Tím zůstane voda i bazén dlouhodobě pod ochranou.

Je toho opravdu mnoho, co se dá pro kontrolu, čištění a kvalitní údržbu bazénu využít. Od chemie, až po různé předměty, které vše usnadní a z vás se stanou bazénoví pečovatelé na jedničku.

Ke kvalitě patří i další doplňky, které zase zvednou komfort bazénu, jako například schůdky, trysky, ohřívače vody nebo tepelné čerpadlo.

A nesmíme zapomenout ani na děti, pro které je bazén velkým dobrodružstvím, takže se určitě hodí různé nafukovací lehátka, či další hračky vhodné na dovádění ve vodě.

Důležité je uvědomit si, že bazén není žádná přítěž, a že všechno, co vyžaduje péče o něj, je jen běžná záležitost, která vás nakonec bude bavit.

 

Bazén je hlavně pro zábavu a splnění snů dětí i dospělých.

« zpět